ZEHRA CANBOLAT
BAŞKAN

İngilizce Öğretmeni ve Eğitmenidir. Öğretmen yetiştirme ve dijital araçların kullanımı konusunda Türkiye’de (Board of Education) ve yurtdışında (Cambridge University-Bell Education Center) birçok eğitim almış ve Yönetim Kurulu bünyesinde ülke genelinde öğretmenlerin metodolojik eğitimi konusunda birçok eğitim vermiştir. Eğitim. Cambridge Üniversitesi’nde yapılan TKT (Teaching Knowledge Test) yeterlilik düzeyi 4. bant olarak belirlenmiştir. 2007 yılından bu yana ulusal ve uluslararası projelerde yer alan üyemiz, siber zorbalık, yabancı dil öğretiminde kullanılan yaklaşımlar ve kültür konularında çalışmalar yapmakta, son 3 yıldır Çevre bilinci ve Avrupa bilinci konularında projeler yürütmektedir.

Üyeler

SEBLA DÖNER

Hacettepe Üniversitesi Almanca Öğretmenliği mezunu, Çukurova Üniversitesi Alman Dili Eğitimi müzmin doktora öğrencisi. Milli Eğitim Bakanlığı 18 yıllık Almanca öğretmeni. Ulusal ve uluslararası projelerle çalışmıştır. Eğitimde yeni yaklaşımlar, göçmenlik ve sosyal girişimcilik proje ve ilgi alanlarının odak noktasıdır.

GÜLŞEN KAYA GÜMÜŞ

Çukurova Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği mezunu, 2011 yılından bu yana Milli Eğitim Bakanlığı Bilgisayar Bilimi Öğretmeni olarak görev yapmaktadır. Milli Eğitimin Hizmetiçi eğitim faaliyetlerinde Temel Kodlama Eğitmenliği yapmıştır.

İNCİ SUMSAL

Çukurova Üniversitesi Sağlık hizmetleri bolumu ve Anadolu Üniversitesi sağlık yönetimi bölümü mezunu. 6 yıl devlet kurumunda yetişkin eğitimi programlarında öğretmenlik yaptı. Şuan bir üniversite hastanesinde sağlık personeli olarak görev yapıyor.

ERCAN SUMSAL

Çukurova Üniversitesi sınıf öğretmenliği lisans mezunu. Çukurova Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Sınıf öğretmenliği bölümü yüksek lisans mezunuyum. 17 yıldır Milli Eğitim Bakanlığında öğretmenlik yapıyorum. Alternatif okul modelleri ,özel eğitim ve dezavantajlı gruplar özel ilgi alanlarıdır.

ALİ CANBOLAT

Ali Canbolat

ABDULKERİM GÜMÜŞ

Abdulkerim Gümüş

HİKMET DÖNER

Hikmet Döner